MANİPLE

MANİPLE“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca cevabıdır. Kayıtlarımıza göre 4 farklı bulmaca sorusu için cevap olarak kullanılmıştır. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “MANİPLE” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda karşınıza çıkan “Bir devredeki akımı kesmekte veya yeniden vermekte kullanılan araç”, “Telgraf işaretlerini göndermek için, bir devredeki akımı kesmekte veya yeni”, “Telgraf imlerini göndermek için, bir devredeki akımı kesmekte ya da yeniden vermekte kullanılan aygıt”, “Telgraf İşaretlerini Göndermek İçin, Bir Devredeki Akımı Kesmekte Veya Yeniden Vermekte Kullanılan Araç” sorularının cevabı “MANİPLE“ olarak verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı cevapları ve soruları inceleyebilirsiniz..

Sözcük Bulmaca İstatikleri
Soru Sayısı4
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı1
Harf Sayısı7

Anahtar Kelimeler:

mani̇ple nedir, mani̇ple açıklaması, sözlükte mani̇ple ne, bulmaca mani̇ple, bulmaca soruları mani̇ple, mani̇ple tanımı, mani̇ple, mani̇ple ne demek, bulmaca çözümü mani̇ple, bulmaca sözlüğü 'mani̇ple', bulmacada mani̇ple, sözlükte mani̇ple, sözlük mani̇ple