sanat yapıtının, tablonun, yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopyası bulmacada nedir?

sanat yapıtının, tablonun, yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopyası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “sanat yapıtının, tablonun, yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopyası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “sanat yapıtının, tablonun, yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopyası“ sorusuna cevap olarak “RÖLEVE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı77

Anahtar Kelimeler:

sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopyası açıklaması, sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopyası tanımı, sözlükte sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopyası, sözlükte sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopyası ne, bulmaca sözlüğü 'sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopyası', sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopyası nedir, sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopyası, bulmaca soruları sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopyası, bulmacada sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopyası, sözlük sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopyası, sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopyası ne demek, bulmaca sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopyası, bulmaca çözümü sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopyası