sanat yapıtının, tablonun, yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopya bulmacada nedir?

sanat yapıtının, tablonun, yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopya“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “sanat yapıtının, tablonun, yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopya” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “sanat yapıtının, tablonun, yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopya“ sorusuna cevap olarak “RÖLEVE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopya ne demek, sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopya, bulmaca sözlüğü 'sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopya', sözlük sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopya, sözlükte sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopya ne, bulmaca çözümü sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopya, sözlükte sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopya, sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopya nedir, sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopya tanımı, bulmacada sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopya, bulmaca sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopya, sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopya açıklaması, bulmaca soruları sanat yapıtının tablonun yazıtın çizilerek ya da boyanarak yapılmış kopya