baklagiller familyasının, Phaseolus cinsinden Orta Amerika menşeli, bir yıl bulmacada nedir?

baklagiller familyasının, Phaseolus cinsinden Orta Amerika menşeli, bir yıl“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “baklagiller familyasının, Phaseolus cinsinden Orta Amerika menşeli, bir yıl” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “baklagiller familyasının, Phaseolus cinsinden Orta Amerika menşeli, bir yıl“ sorusuna cevap olarak “FASULYE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte baklagiller familyasının phaseolus cinsinden orta amerika menşeli bir yıl ne, bulmacada baklagiller familyasının phaseolus cinsinden orta amerika menşeli bir yıl, bulmaca çözümü baklagiller familyasının phaseolus cinsinden orta amerika menşeli bir yıl, baklagiller familyasının phaseolus cinsinden orta amerika menşeli bir yıl ne demek, baklagiller familyasının phaseolus cinsinden orta amerika menşeli bir yıl nedir, baklagiller familyasının phaseolus cinsinden orta amerika menşeli bir yıl, baklagiller familyasının phaseolus cinsinden orta amerika menşeli bir yıl tanımı, bulmaca soruları baklagiller familyasının phaseolus cinsinden orta amerika menşeli bir yıl, sözlükte baklagiller familyasının phaseolus cinsinden orta amerika menşeli bir yıl, bulmaca sözlüğü 'baklagiller familyasının phaseolus cinsinden orta amerika menşeli bir yıl', bulmaca baklagiller familyasının phaseolus cinsinden orta amerika menşeli bir yıl, baklagiller familyasının phaseolus cinsinden orta amerika menşeli bir yıl açıklaması, sözlük baklagiller familyasının phaseolus cinsinden orta amerika menşeli bir yıl