Zoolojide, Anopheles maculipennis olarak tanımlanan, sıtma mikrobunu aşılay bulmacada nedir?

Zoolojide, Anopheles maculipennis olarak tanımlanan, sıtma mikrobunu aşılay“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zoolojide, Anopheles maculipennis olarak tanımlanan, sıtma mikrobunu aşılay” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zoolojide, Anopheles maculipennis olarak tanımlanan, sıtma mikrobunu aşılay“ sorusuna cevap olarak “ANOFEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca zoolojide anopheles maculipennis olarak tanımlanan sıtma mikrobunu aşılay, bulmaca çözümü zoolojide anopheles maculipennis olarak tanımlanan sıtma mikrobunu aşılay, bulmaca soruları zoolojide anopheles maculipennis olarak tanımlanan sıtma mikrobunu aşılay, zoolojide anopheles maculipennis olarak tanımlanan sıtma mikrobunu aşılay açıklaması, zoolojide anopheles maculipennis olarak tanımlanan sıtma mikrobunu aşılay ne demek, sözlük zoolojide anopheles maculipennis olarak tanımlanan sıtma mikrobunu aşılay, bulmacada zoolojide anopheles maculipennis olarak tanımlanan sıtma mikrobunu aşılay, zoolojide anopheles maculipennis olarak tanımlanan sıtma mikrobunu aşılay nedir, zoolojide anopheles maculipennis olarak tanımlanan sıtma mikrobunu aşılay, bulmaca sözlüğü 'zoolojide anopheles maculipennis olarak tanımlanan sıtma mikrobunu aşılay', sözlükte zoolojide anopheles maculipennis olarak tanımlanan sıtma mikrobunu aşılay ne, zoolojide anopheles maculipennis olarak tanımlanan sıtma mikrobunu aşılay tanımı, sözlükte zoolojide anopheles maculipennis olarak tanımlanan sıtma mikrobunu aşılay