Zihinsel işlevlerde görülen zayıflama, bunama bulmacada nedir?

Zihinsel işlevlerde görülen zayıflama, bunama“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zihinsel işlevlerde görülen zayıflama, bunama” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zihinsel işlevlerde görülen zayıflama, bunama“ sorusuna cevap olarak “DEMANS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

sözlükte zihinsel işlevlerde görülen zayıflama bunama, bulmaca sözlüğü 'zihinsel işlevlerde görülen zayıflama bunama', sözlük zihinsel işlevlerde görülen zayıflama bunama, zihinsel işlevlerde görülen zayıflama bunama nedir, bulmaca zihinsel işlevlerde görülen zayıflama bunama, zihinsel işlevlerde görülen zayıflama bunama ne demek, zihinsel işlevlerde görülen zayıflama bunama açıklaması, sözlükte zihinsel işlevlerde görülen zayıflama bunama ne, zihinsel işlevlerde görülen zayıflama bunama tanımı, zihinsel işlevlerde görülen zayıflama bunama, bulmacada zihinsel işlevlerde görülen zayıflama bunama, bulmaca çözümü zihinsel işlevlerde görülen zayıflama bunama, bulmaca soruları zihinsel işlevlerde görülen zayıflama bunama