Zeytingillerden, kerestesi sert ve değerli bir ağaç bulmacada nedir?

Zeytingillerden, kerestesi sert ve değerli bir ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zeytingillerden, kerestesi sert ve değerli bir ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zeytingillerden, kerestesi sert ve değerli bir ağaç“ sorusuna cevap olarak “DİŞBUDAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'zeytingillerden kerestesi sert ve değerli bir ağaç', zeytingillerden kerestesi sert ve değerli bir ağaç açıklaması, sözlük zeytingillerden kerestesi sert ve değerli bir ağaç, sözlükte zeytingillerden kerestesi sert ve değerli bir ağaç, bulmaca çözümü zeytingillerden kerestesi sert ve değerli bir ağaç, zeytingillerden kerestesi sert ve değerli bir ağaç tanımı, zeytingillerden kerestesi sert ve değerli bir ağaç ne demek, bulmaca soruları zeytingillerden kerestesi sert ve değerli bir ağaç, sözlükte zeytingillerden kerestesi sert ve değerli bir ağaç ne, zeytingillerden kerestesi sert ve değerli bir ağaç nedir, bulmaca zeytingillerden kerestesi sert ve değerli bir ağaç, bulmacada zeytingillerden kerestesi sert ve değerli bir ağaç, zeytingillerden kerestesi sert ve değerli bir ağaç