Zerdüştiler'de Parlayan Güneş, Güneş Üzerinde Hakimiyeti Olan Meleğin Adı bulmacada nedir?

Zerdüştiler'de Parlayan Güneş, Güneş Üzerinde Hakimiyeti Olan Meleğin Adı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zerdüştiler'de Parlayan Güneş, Güneş Üzerinde Hakimiyeti Olan Meleğin Adı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zerdüştiler'de Parlayan Güneş, Güneş Üzerinde Hakimiyeti Olan Meleğin Adı“ sorusuna cevap olarak “KHWARŞED” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı73

Anahtar Kelimeler:

bulmaca zerdüştilerde parlayan güneş güneş üzerinde hakimiyeti olan meleğin adı, sözlükte zerdüştilerde parlayan güneş güneş üzerinde hakimiyeti olan meleğin adı ne, bulmacada zerdüştilerde parlayan güneş güneş üzerinde hakimiyeti olan meleğin adı, zerdüştilerde parlayan güneş güneş üzerinde hakimiyeti olan meleğin adı, bulmaca çözümü zerdüştilerde parlayan güneş güneş üzerinde hakimiyeti olan meleğin adı, zerdüştilerde parlayan güneş güneş üzerinde hakimiyeti olan meleğin adı açıklaması, zerdüştilerde parlayan güneş güneş üzerinde hakimiyeti olan meleğin adı tanımı, zerdüştilerde parlayan güneş güneş üzerinde hakimiyeti olan meleğin adı ne demek, zerdüştilerde parlayan güneş güneş üzerinde hakimiyeti olan meleğin adı nedir, bulmaca sözlüğü 'zerdüştilerde parlayan güneş güneş üzerinde hakimiyeti olan meleğin adı', bulmaca soruları zerdüştilerde parlayan güneş güneş üzerinde hakimiyeti olan meleğin adı, sözlük zerdüştilerde parlayan güneş güneş üzerinde hakimiyeti olan meleğin adı, sözlükte zerdüştilerde parlayan güneş güneş üzerinde hakimiyeti olan meleğin adı