Zerdüştiler'de Cisim Haline Gelen Şeytan, Yalan Cini bulmacada nedir?

Zerdüştiler'de Cisim Haline Gelen Şeytan, Yalan Cini“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zerdüştiler'de Cisim Haline Gelen Şeytan, Yalan Cini” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zerdüştiler'de Cisim Haline Gelen Şeytan, Yalan Cini“ sorusuna cevap olarak “DRUJ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

zerdüştilerde cisim haline gelen şeytan yalan cini, bulmaca zerdüştilerde cisim haline gelen şeytan yalan cini, sözlükte zerdüştilerde cisim haline gelen şeytan yalan cini ne, sözlükte zerdüştilerde cisim haline gelen şeytan yalan cini, zerdüştilerde cisim haline gelen şeytan yalan cini açıklaması, bulmacada zerdüştilerde cisim haline gelen şeytan yalan cini, bulmaca soruları zerdüştilerde cisim haline gelen şeytan yalan cini, zerdüştilerde cisim haline gelen şeytan yalan cini nedir, bulmaca çözümü zerdüştilerde cisim haline gelen şeytan yalan cini, bulmaca sözlüğü 'zerdüştilerde cisim haline gelen şeytan yalan cini', zerdüştilerde cisim haline gelen şeytan yalan cini ne demek, zerdüştilerde cisim haline gelen şeytan yalan cini tanımı, sözlük zerdüştilerde cisim haline gelen şeytan yalan cini