Zerdüştiler’de cisim haline gelen Şeytan, yalan cini bulmacada nedir?

Zerdüştiler’de cisim haline gelen Şeytan, yalan cini“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zerdüştiler’de cisim haline gelen Şeytan, yalan cini” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zerdüştiler’de cisim haline gelen Şeytan, yalan cini“ sorusuna cevap olarak “DRUJ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

sözlükte zerdüştiler’de cisim haline gelen şeytan yalan cini, zerdüştiler’de cisim haline gelen şeytan yalan cini nedir, sözlükte zerdüştiler’de cisim haline gelen şeytan yalan cini ne, bulmaca çözümü zerdüştiler’de cisim haline gelen şeytan yalan cini, zerdüştiler’de cisim haline gelen şeytan yalan cini, sözlük zerdüştiler’de cisim haline gelen şeytan yalan cini, bulmaca zerdüştiler’de cisim haline gelen şeytan yalan cini, zerdüştiler’de cisim haline gelen şeytan yalan cini tanımı, zerdüştiler’de cisim haline gelen şeytan yalan cini ne demek, bulmaca soruları zerdüştiler’de cisim haline gelen şeytan yalan cini, bulmacada zerdüştiler’de cisim haline gelen şeytan yalan cini, bulmaca sözlüğü 'zerdüştiler’de cisim haline gelen şeytan yalan cini', zerdüştiler’de cisim haline gelen şeytan yalan cini açıklaması