Zerdüşt dini rahipleri tarafından bazı törenlerde taşınan, kurdela ile bağl bulmacada nedir?

Zerdüşt dini rahipleri tarafından bazı törenlerde taşınan, kurdela ile bağl“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zerdüşt dini rahipleri tarafından bazı törenlerde taşınan, kurdela ile bağl” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zerdüşt dini rahipleri tarafından bazı törenlerde taşınan, kurdela ile bağl“ sorusuna cevap olarak “BARSOM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'zerdüşt dini rahipleri tarafından bazı törenlerde taşınan kurdela ile bağl', sözlükte zerdüşt dini rahipleri tarafından bazı törenlerde taşınan kurdela ile bağl ne, zerdüşt dini rahipleri tarafından bazı törenlerde taşınan kurdela ile bağl ne demek, zerdüşt dini rahipleri tarafından bazı törenlerde taşınan kurdela ile bağl tanımı, bulmaca çözümü zerdüşt dini rahipleri tarafından bazı törenlerde taşınan kurdela ile bağl, sözlükte zerdüşt dini rahipleri tarafından bazı törenlerde taşınan kurdela ile bağl, bulmacada zerdüşt dini rahipleri tarafından bazı törenlerde taşınan kurdela ile bağl, zerdüşt dini rahipleri tarafından bazı törenlerde taşınan kurdela ile bağl, zerdüşt dini rahipleri tarafından bazı törenlerde taşınan kurdela ile bağl nedir, bulmaca soruları zerdüşt dini rahipleri tarafından bazı törenlerde taşınan kurdela ile bağl, sözlük zerdüşt dini rahipleri tarafından bazı törenlerde taşınan kurdela ile bağl, bulmaca zerdüşt dini rahipleri tarafından bazı törenlerde taşınan kurdela ile bağl, zerdüşt dini rahipleri tarafından bazı törenlerde taşınan kurdela ile bağl açıklaması