Zencefilgillerden; Doğu Asya’da yetişen ve kök sapları baharat olarak kulla bulmacada nedir?

Zencefilgillerden; Doğu Asya’da yetişen ve kök sapları baharat olarak kulla“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zencefilgillerden; Doğu Asya’da yetişen ve kök sapları baharat olarak kulla” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zencefilgillerden; Doğu Asya’da yetişen ve kök sapları baharat olarak kulla“ sorusuna cevap olarak “HAVLICAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte zencefilgillerden; doğu asya’da yetişen ve kök sapları baharat olarak kulla ne, zencefilgillerden; doğu asya’da yetişen ve kök sapları baharat olarak kulla tanımı, bulmaca çözümü zencefilgillerden; doğu asya’da yetişen ve kök sapları baharat olarak kulla, sözlük zencefilgillerden; doğu asya’da yetişen ve kök sapları baharat olarak kulla, bulmaca zencefilgillerden; doğu asya’da yetişen ve kök sapları baharat olarak kulla, zencefilgillerden; doğu asya’da yetişen ve kök sapları baharat olarak kulla açıklaması, bulmacada zencefilgillerden; doğu asya’da yetişen ve kök sapları baharat olarak kulla, zencefilgillerden; doğu asya’da yetişen ve kök sapları baharat olarak kulla ne demek, zencefilgillerden; doğu asya’da yetişen ve kök sapları baharat olarak kulla nedir, bulmaca soruları zencefilgillerden; doğu asya’da yetişen ve kök sapları baharat olarak kulla, bulmaca sözlüğü 'zencefilgillerden; doğu asya’da yetişen ve kök sapları baharat olarak kulla', zencefilgillerden; doğu asya’da yetişen ve kök sapları baharat olarak kulla, sözlükte zencefilgillerden; doğu asya’da yetişen ve kök sapları baharat olarak kulla