Zayıf, Hastalıklı, Büyümemiş, Gelişememiş Kimse bulmacada nedir?

Zayıf, Hastalıklı, Büyümemiş, Gelişememiş Kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zayıf, Hastalıklı, Büyümemiş, Gelişememiş Kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zayıf, Hastalıklı, Büyümemiş, Gelişememiş Kimse“ sorusuna cevap olarak “HIRAMIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları zayıf hastalıklı büyümemiş gelişememiş kimse, bulmaca sözlüğü 'zayıf hastalıklı büyümemiş gelişememiş kimse', zayıf hastalıklı büyümemiş gelişememiş kimse tanımı, sözlük zayıf hastalıklı büyümemiş gelişememiş kimse, bulmaca çözümü zayıf hastalıklı büyümemiş gelişememiş kimse, sözlükte zayıf hastalıklı büyümemiş gelişememiş kimse, bulmacada zayıf hastalıklı büyümemiş gelişememiş kimse, zayıf hastalıklı büyümemiş gelişememiş kimse, zayıf hastalıklı büyümemiş gelişememiş kimse açıklaması, zayıf hastalıklı büyümemiş gelişememiş kimse ne demek, zayıf hastalıklı büyümemiş gelişememiş kimse nedir, bulmaca zayıf hastalıklı büyümemiş gelişememiş kimse, sözlükte zayıf hastalıklı büyümemiş gelişememiş kimse ne