Zarar görmüş, zarara uğramış bulmacada nedir?

Zarar görmüş, zarara uğramış“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zarar görmüş, zarara uğramış” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zarar görmüş, zarara uğramış“ sorusuna cevap olarak “MUTAZARRIR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

bulmacada zarar görmüş zarara uğramış, zarar görmüş zarara uğramış açıklaması, bulmaca zarar görmüş zarara uğramış, zarar görmüş zarara uğramış tanımı, sözlük zarar görmüş zarara uğramış, sözlükte zarar görmüş zarara uğramış ne, zarar görmüş zarara uğramış nedir, zarar görmüş zarara uğramış, zarar görmüş zarara uğramış ne demek, bulmaca soruları zarar görmüş zarara uğramış, sözlükte zarar görmüş zarara uğramış, bulmaca sözlüğü 'zarar görmüş zarara uğramış', bulmaca çözümü zarar görmüş zarara uğramış