Zamk, jelatin yapısında olan, koloit nitelikleri taşıyan bulmacada nedir?

Zamk, jelatin yapısında olan, koloit nitelikleri taşıyan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zamk, jelatin yapısında olan, koloit nitelikleri taşıyan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zamk, jelatin yapısında olan, koloit nitelikleri taşıyan“ sorusuna cevap olarak “KOLOİDAL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

zamk jelatin yapısında olan koloit nitelikleri taşıyan nedir, zamk jelatin yapısında olan koloit nitelikleri taşıyan açıklaması, bulmaca çözümü zamk jelatin yapısında olan koloit nitelikleri taşıyan, bulmaca zamk jelatin yapısında olan koloit nitelikleri taşıyan, zamk jelatin yapısında olan koloit nitelikleri taşıyan tanımı, bulmaca soruları zamk jelatin yapısında olan koloit nitelikleri taşıyan, sözlükte zamk jelatin yapısında olan koloit nitelikleri taşıyan, sözlük zamk jelatin yapısında olan koloit nitelikleri taşıyan, zamk jelatin yapısında olan koloit nitelikleri taşıyan ne demek, zamk jelatin yapısında olan koloit nitelikleri taşıyan, sözlükte zamk jelatin yapısında olan koloit nitelikleri taşıyan ne, bulmaca sözlüğü 'zamk jelatin yapısında olan koloit nitelikleri taşıyan', bulmacada zamk jelatin yapısında olan koloit nitelikleri taşıyan