Zambakgillerden, beyaz çiçekli bitkinin kökünün öğütülmesiyle yapılan ve su bulmacada nedir?

Zambakgillerden, beyaz çiçekli bitkinin kökünün öğütülmesiyle yapılan ve su“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Zambakgillerden, beyaz çiçekli bitkinin kökünün öğütülmesiyle yapılan ve su” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Zambakgillerden, beyaz çiçekli bitkinin kökünün öğütülmesiyle yapılan ve su“ sorusuna cevap olarak “CİRİS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte zambakgillerden beyaz çiçekli bitkinin kökünün öğütülmesiyle yapılan ve su, sözlük zambakgillerden beyaz çiçekli bitkinin kökünün öğütülmesiyle yapılan ve su, zambakgillerden beyaz çiçekli bitkinin kökünün öğütülmesiyle yapılan ve su, bulmaca sözlüğü 'zambakgillerden beyaz çiçekli bitkinin kökünün öğütülmesiyle yapılan ve su', bulmaca çözümü zambakgillerden beyaz çiçekli bitkinin kökünün öğütülmesiyle yapılan ve su, zambakgillerden beyaz çiçekli bitkinin kökünün öğütülmesiyle yapılan ve su nedir, bulmaca zambakgillerden beyaz çiçekli bitkinin kökünün öğütülmesiyle yapılan ve su, sözlükte zambakgillerden beyaz çiçekli bitkinin kökünün öğütülmesiyle yapılan ve su ne, zambakgillerden beyaz çiçekli bitkinin kökünün öğütülmesiyle yapılan ve su tanımı, zambakgillerden beyaz çiçekli bitkinin kökünün öğütülmesiyle yapılan ve su ne demek, bulmacada zambakgillerden beyaz çiçekli bitkinin kökünün öğütülmesiyle yapılan ve su, bulmaca soruları zambakgillerden beyaz çiçekli bitkinin kökünün öğütülmesiyle yapılan ve su, zambakgillerden beyaz çiçekli bitkinin kökünün öğütülmesiyle yapılan ve su açıklaması