Yuvarlak, Top Şeklinde Sarılmış İplik, Yün Ve Benzeri Şey bulmacada nedir?

Yuvarlak, Top Şeklinde Sarılmış İplik, Yün Ve Benzeri Şey“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yuvarlak, Top Şeklinde Sarılmış İplik, Yün Ve Benzeri Şey” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yuvarlak, Top Şeklinde Sarılmış İplik, Yün Ve Benzeri Şey“ sorusuna cevap olarak “YUMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

sözlük yuvarlak top şeklinde sarılmış i̇plik yün ve benzeri şey, bulmaca yuvarlak top şeklinde sarılmış i̇plik yün ve benzeri şey, yuvarlak top şeklinde sarılmış i̇plik yün ve benzeri şey nedir, bulmaca sözlüğü 'yuvarlak top şeklinde sarılmış i̇plik yün ve benzeri şey', yuvarlak top şeklinde sarılmış i̇plik yün ve benzeri şey, yuvarlak top şeklinde sarılmış i̇plik yün ve benzeri şey açıklaması, yuvarlak top şeklinde sarılmış i̇plik yün ve benzeri şey tanımı, sözlükte yuvarlak top şeklinde sarılmış i̇plik yün ve benzeri şey ne, bulmacada yuvarlak top şeklinde sarılmış i̇plik yün ve benzeri şey, bulmaca soruları yuvarlak top şeklinde sarılmış i̇plik yün ve benzeri şey, sözlükte yuvarlak top şeklinde sarılmış i̇plik yün ve benzeri şey, yuvarlak top şeklinde sarılmış i̇plik yün ve benzeri şey ne demek, bulmaca çözümü yuvarlak top şeklinde sarılmış i̇plik yün ve benzeri şey