Yuvarlak, çapı 1 cm’den küçük patolojik oluşumlar bulmacada nedir?

Yuvarlak, çapı 1 cm’den küçük patolojik oluşumlar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yuvarlak, çapı 1 cm’den küçük patolojik oluşumlar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yuvarlak, çapı 1 cm’den küçük patolojik oluşumlar“ sorusuna cevap olarak “NODUL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

yuvarlak çapı 1 cm’den küçük patolojik oluşumlar ne demek, yuvarlak çapı 1 cm’den küçük patolojik oluşumlar nedir, sözlükte yuvarlak çapı 1 cm’den küçük patolojik oluşumlar, yuvarlak çapı 1 cm’den küçük patolojik oluşumlar, sözlük yuvarlak çapı 1 cm’den küçük patolojik oluşumlar, bulmaca sözlüğü 'yuvarlak çapı 1 cm’den küçük patolojik oluşumlar', yuvarlak çapı 1 cm’den küçük patolojik oluşumlar açıklaması, yuvarlak çapı 1 cm’den küçük patolojik oluşumlar tanımı, sözlükte yuvarlak çapı 1 cm’den küçük patolojik oluşumlar ne, bulmaca yuvarlak çapı 1 cm’den küçük patolojik oluşumlar, bulmaca çözümü yuvarlak çapı 1 cm’den küçük patolojik oluşumlar, bulmacada yuvarlak çapı 1 cm’den küçük patolojik oluşumlar, bulmaca soruları yuvarlak çapı 1 cm’den küçük patolojik oluşumlar