Yuvarlak Biçimde Olan, Tekerlek bulmacada nedir?

Yuvarlak Biçimde Olan, Tekerlek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yuvarlak Biçimde Olan, Tekerlek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yuvarlak Biçimde Olan, Tekerlek“ sorusuna cevap olarak “TENGERLENK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'yuvarlak biçimde olan tekerlek', yuvarlak biçimde olan tekerlek ne demek, yuvarlak biçimde olan tekerlek, yuvarlak biçimde olan tekerlek açıklaması, yuvarlak biçimde olan tekerlek nedir, sözlük yuvarlak biçimde olan tekerlek, bulmaca soruları yuvarlak biçimde olan tekerlek, yuvarlak biçimde olan tekerlek tanımı, bulmaca yuvarlak biçimde olan tekerlek, bulmacada yuvarlak biçimde olan tekerlek, sözlükte yuvarlak biçimde olan tekerlek ne, sözlükte yuvarlak biçimde olan tekerlek, bulmaca çözümü yuvarlak biçimde olan tekerlek