Yutma Yeteneğinin Kaybolması, Yutamamazlık bulmacada nedir?

Yutma Yeteneğinin Kaybolması, Yutamamazlık“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yutma Yeteneğinin Kaybolması, Yutamamazlık” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yutma Yeteneğinin Kaybolması, Yutamamazlık“ sorusuna cevap olarak “AFAJİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmaca yutma yeteneğinin kaybolması yutamamazlık, bulmaca sözlüğü 'yutma yeteneğinin kaybolması yutamamazlık', yutma yeteneğinin kaybolması yutamamazlık ne demek, yutma yeteneğinin kaybolması yutamamazlık, bulmaca çözümü yutma yeteneğinin kaybolması yutamamazlık, yutma yeteneğinin kaybolması yutamamazlık açıklaması, yutma yeteneğinin kaybolması yutamamazlık tanımı, sözlükte yutma yeteneğinin kaybolması yutamamazlık, bulmaca soruları yutma yeteneğinin kaybolması yutamamazlık, sözlük yutma yeteneğinin kaybolması yutamamazlık, sözlükte yutma yeteneğinin kaybolması yutamamazlık ne, yutma yeteneğinin kaybolması yutamamazlık nedir, bulmacada yutma yeteneğinin kaybolması yutamamazlık