Yusuf Ziya Ortaç tarafından İstanbul’da yayımlanan, Türkiye’nin en uzun ömü bulmacada nedir?

Yusuf Ziya Ortaç tarafından İstanbul’da yayımlanan, Türkiye’nin en uzun ömü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yusuf Ziya Ortaç tarafından İstanbul’da yayımlanan, Türkiye’nin en uzun ömü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yusuf Ziya Ortaç tarafından İstanbul’da yayımlanan, Türkiye’nin en uzun ömü“ sorusuna cevap olarak “AKBABA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yusuf ziya ortaç tarafından i̇stanbul’da yayımlanan türkiye’nin en uzun ömü ne, sözlük yusuf ziya ortaç tarafından i̇stanbul’da yayımlanan türkiye’nin en uzun ömü, bulmaca sözlüğü 'yusuf ziya ortaç tarafından i̇stanbul’da yayımlanan türkiye’nin en uzun ömü', yusuf ziya ortaç tarafından i̇stanbul’da yayımlanan türkiye’nin en uzun ömü, bulmaca çözümü yusuf ziya ortaç tarafından i̇stanbul’da yayımlanan türkiye’nin en uzun ömü, bulmacada yusuf ziya ortaç tarafından i̇stanbul’da yayımlanan türkiye’nin en uzun ömü, sözlükte yusuf ziya ortaç tarafından i̇stanbul’da yayımlanan türkiye’nin en uzun ömü, yusuf ziya ortaç tarafından i̇stanbul’da yayımlanan türkiye’nin en uzun ömü nedir, yusuf ziya ortaç tarafından i̇stanbul’da yayımlanan türkiye’nin en uzun ömü ne demek, yusuf ziya ortaç tarafından i̇stanbul’da yayımlanan türkiye’nin en uzun ömü açıklaması, yusuf ziya ortaç tarafından i̇stanbul’da yayımlanan türkiye’nin en uzun ömü tanımı, bulmaca yusuf ziya ortaç tarafından i̇stanbul’da yayımlanan türkiye’nin en uzun ömü, bulmaca soruları yusuf ziya ortaç tarafından i̇stanbul’da yayımlanan türkiye’nin en uzun ömü