Yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan, uzun gagalı bir kuş bulmacada nedir?

Yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan, uzun gagalı bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan, uzun gagalı bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan, uzun gagalı bir kuş“ sorusuna cevap olarak “AYNAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

bulmaca yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan uzun gagalı bir kuş, bulmacada yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan uzun gagalı bir kuş, sözlük yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan uzun gagalı bir kuş, yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan uzun gagalı bir kuş tanımı, bulmaca sözlüğü 'yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan uzun gagalı bir kuş', yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan uzun gagalı bir kuş nedir, yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan uzun gagalı bir kuş açıklaması, yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan uzun gagalı bir kuş, bulmaca soruları yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan uzun gagalı bir kuş, yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan uzun gagalı bir kuş ne demek, bulmaca çözümü yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan uzun gagalı bir kuş, sözlükte yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan uzun gagalı bir kuş ne, sözlükte yurdumuzun sulak alanlarında da yaşayan uzun gagalı bir kuş