Yurdumuzun her yerinde yetiştirilen, taneleri badıç içinde bulunan bir sebz bulmacada nedir?

Yurdumuzun her yerinde yetiştirilen, taneleri badıç içinde bulunan bir sebz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yurdumuzun her yerinde yetiştirilen, taneleri badıç içinde bulunan bir sebz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yurdumuzun her yerinde yetiştirilen, taneleri badıç içinde bulunan bir sebz“ sorusuna cevap olarak “BAKLA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük yurdumuzun her yerinde yetiştirilen taneleri badıç içinde bulunan bir sebz, yurdumuzun her yerinde yetiştirilen taneleri badıç içinde bulunan bir sebz ne demek, bulmaca soruları yurdumuzun her yerinde yetiştirilen taneleri badıç içinde bulunan bir sebz, yurdumuzun her yerinde yetiştirilen taneleri badıç içinde bulunan bir sebz açıklaması, yurdumuzun her yerinde yetiştirilen taneleri badıç içinde bulunan bir sebz, yurdumuzun her yerinde yetiştirilen taneleri badıç içinde bulunan bir sebz nedir, bulmaca çözümü yurdumuzun her yerinde yetiştirilen taneleri badıç içinde bulunan bir sebz, yurdumuzun her yerinde yetiştirilen taneleri badıç içinde bulunan bir sebz tanımı, bulmaca sözlüğü 'yurdumuzun her yerinde yetiştirilen taneleri badıç içinde bulunan bir sebz', sözlükte yurdumuzun her yerinde yetiştirilen taneleri badıç içinde bulunan bir sebz ne, sözlükte yurdumuzun her yerinde yetiştirilen taneleri badıç içinde bulunan bir sebz, bulmacada yurdumuzun her yerinde yetiştirilen taneleri badıç içinde bulunan bir sebz, bulmaca yurdumuzun her yerinde yetiştirilen taneleri badıç içinde bulunan bir sebz