Yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan, portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı bulmacada nedir?

Yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan, portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan, portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan, portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı“ sorusuna cevap olarak “ŞATOK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı89

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı, bulmaca sözlüğü 'yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı', yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı, sözlükte yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı ne, bulmaca yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı, sözlük yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı, yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı ne demek, bulmaca çözümü yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı, yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı nedir, bulmacada yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı, yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı tanımı, yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı açıklaması, bulmaca soruları yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan bir meyve ağacı