Yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan, portakal ve limona yakın akraba olan b bulmacada nedir?

Yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan, portakal ve limona yakın akraba olan b“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan, portakal ve limona yakın akraba olan b” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan, portakal ve limona yakın akraba olan b“ sorusuna cevap olarak “ŞATOK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan b açıklaması, bulmaca çözümü yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan b, bulmaca sözlüğü 'yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan b', bulmaca soruları yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan b, yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan b, yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan b ne demek, sözlükte yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan b ne, bulmaca yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan b, sözlük yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan b, yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan b tanımı, yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan b nedir, bulmacada yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan b, sözlükte yurdumuzda yetiştirilmeye çalışılan portakal ve limona yakın akraba olan b