Yurdumuzda yetiştirilen, tüyleri uzun ve kıvırcık bir cins koyun bulmacada nedir?

Yurdumuzda yetiştirilen, tüyleri uzun ve kıvırcık bir cins koyun“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yurdumuzda yetiştirilen, tüyleri uzun ve kıvırcık bir cins koyun” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yurdumuzda yetiştirilen, tüyleri uzun ve kıvırcık bir cins koyun“ sorusuna cevap olarak “KARAKUL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yurdumuzda yetiştirilen tüyleri uzun ve kıvırcık bir cins koyun, sözlükte yurdumuzda yetiştirilen tüyleri uzun ve kıvırcık bir cins koyun ne, yurdumuzda yetiştirilen tüyleri uzun ve kıvırcık bir cins koyun nedir, sözlükte yurdumuzda yetiştirilen tüyleri uzun ve kıvırcık bir cins koyun, bulmaca soruları yurdumuzda yetiştirilen tüyleri uzun ve kıvırcık bir cins koyun, bulmaca yurdumuzda yetiştirilen tüyleri uzun ve kıvırcık bir cins koyun, yurdumuzda yetiştirilen tüyleri uzun ve kıvırcık bir cins koyun, yurdumuzda yetiştirilen tüyleri uzun ve kıvırcık bir cins koyun açıklaması, yurdumuzda yetiştirilen tüyleri uzun ve kıvırcık bir cins koyun tanımı, bulmaca sözlüğü 'yurdumuzda yetiştirilen tüyleri uzun ve kıvırcık bir cins koyun', bulmaca çözümü yurdumuzda yetiştirilen tüyleri uzun ve kıvırcık bir cins koyun, yurdumuzda yetiştirilen tüyleri uzun ve kıvırcık bir cins koyun ne demek, sözlük yurdumuzda yetiştirilen tüyleri uzun ve kıvırcık bir cins koyun