Yunanca'da Yol Anlamına Gelip, Mezar Girişlerine De Verilen Ad bulmacada nedir?

Yunanca'da Yol Anlamına Gelip, Mezar Girişlerine De Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yunanca'da Yol Anlamına Gelip, Mezar Girişlerine De Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yunanca'da Yol Anlamına Gelip, Mezar Girişlerine De Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “DRAMOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad ne demek, sözlükte yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad nedir, yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad açıklaması, bulmaca yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, bulmacada yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, sözlükte yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad ne, bulmaca çözümü yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad tanımı, bulmaca soruları yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, bulmaca sözlüğü 'yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad', sözlük yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad