Yunanca'da Yol Anlamına Gelip, Mezar Girişlerine De Verilen Ad bulmacada nedir?

Yunanca'da Yol Anlamına Gelip, Mezar Girişlerine De Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yunanca'da Yol Anlamına Gelip, Mezar Girişlerine De Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yunanca'da Yol Anlamına Gelip, Mezar Girişlerine De Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “DRAMOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, bulmaca soruları yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, sözlük yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, bulmaca yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, bulmaca çözümü yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, bulmacada yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad nedir, yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad tanımı, yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad açıklaması, sözlükte yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad ne, yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad ne demek, yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, bulmaca sözlüğü 'yunancada yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad'