Yunanca’da yol anlamına gelip, mezar girişlerine de verilen ad bulmacada nedir?

Yunanca’da yol anlamına gelip, mezar girişlerine de verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yunanca’da yol anlamına gelip, mezar girişlerine de verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yunanca’da yol anlamına gelip, mezar girişlerine de verilen ad“ sorusuna cevap olarak “DRAMOS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

yunanca’da yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad ne demek, sözlükte yunanca’da yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad ne, bulmacada yunanca’da yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, bulmaca soruları yunanca’da yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, yunanca’da yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad nedir, sözlükte yunanca’da yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, yunanca’da yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad tanımı, bulmaca çözümü yunanca’da yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, bulmaca sözlüğü 'yunanca’da yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad', yunanca’da yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad açıklaması, yunanca’da yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, bulmaca yunanca’da yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad, sözlük yunanca’da yol anlamına gelip mezar girişlerine de verilen ad