Yunan ve Roma yapılarında, taban kirişi ile çatı arasında kalan, üzeri kaba bulmacada nedir?

Yunan ve Roma yapılarında, taban kirişi ile çatı arasında kalan, üzeri kaba“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yunan ve Roma yapılarında, taban kirişi ile çatı arasında kalan, üzeri kaba” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yunan ve Roma yapılarında, taban kirişi ile çatı arasında kalan, üzeri kaba“ sorusuna cevap olarak “EFRİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

yunan ve roma yapılarında taban kirişi ile çatı arasında kalan üzeri kaba, bulmacada yunan ve roma yapılarında taban kirişi ile çatı arasında kalan üzeri kaba, bulmaca sözlüğü 'yunan ve roma yapılarında taban kirişi ile çatı arasında kalan üzeri kaba', yunan ve roma yapılarında taban kirişi ile çatı arasında kalan üzeri kaba açıklaması, yunan ve roma yapılarında taban kirişi ile çatı arasında kalan üzeri kaba nedir, bulmaca yunan ve roma yapılarında taban kirişi ile çatı arasında kalan üzeri kaba, yunan ve roma yapılarında taban kirişi ile çatı arasında kalan üzeri kaba ne demek, sözlükte yunan ve roma yapılarında taban kirişi ile çatı arasında kalan üzeri kaba, sözlükte yunan ve roma yapılarında taban kirişi ile çatı arasında kalan üzeri kaba ne, bulmaca soruları yunan ve roma yapılarında taban kirişi ile çatı arasında kalan üzeri kaba, bulmaca çözümü yunan ve roma yapılarında taban kirişi ile çatı arasında kalan üzeri kaba, sözlük yunan ve roma yapılarında taban kirişi ile çatı arasında kalan üzeri kaba, yunan ve roma yapılarında taban kirişi ile çatı arasında kalan üzeri kaba tanımı