Yumurtanın döllenmesinden sonra, oluşan canlı taslağı bulmacada nedir?

Yumurtanın döllenmesinden sonra, oluşan canlı taslağı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yumurtanın döllenmesinden sonra, oluşan canlı taslağı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yumurtanın döllenmesinden sonra, oluşan canlı taslağı“ sorusuna cevap olarak “EMBRİYO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

yumurtanın döllenmesinden sonra oluşan canlı taslağı nedir, sözlükte yumurtanın döllenmesinden sonra oluşan canlı taslağı ne, yumurtanın döllenmesinden sonra oluşan canlı taslağı açıklaması, sözlük yumurtanın döllenmesinden sonra oluşan canlı taslağı, bulmaca yumurtanın döllenmesinden sonra oluşan canlı taslağı, bulmacada yumurtanın döllenmesinden sonra oluşan canlı taslağı, yumurtanın döllenmesinden sonra oluşan canlı taslağı ne demek, yumurtanın döllenmesinden sonra oluşan canlı taslağı tanımı, bulmaca soruları yumurtanın döllenmesinden sonra oluşan canlı taslağı, yumurtanın döllenmesinden sonra oluşan canlı taslağı, bulmaca çözümü yumurtanın döllenmesinden sonra oluşan canlı taslağı, sözlükte yumurtanın döllenmesinden sonra oluşan canlı taslağı, bulmaca sözlüğü 'yumurtanın döllenmesinden sonra oluşan canlı taslağı'