Yonga, ağaç ve taş kırıntısı bulmacada nedir?

Yonga, ağaç ve taş kırıntısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 4 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yonga, ağaç ve taş kırıntısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yonga, ağaç ve taş kırıntısı“ sorusuna cevap olarak “CİPS”, “ÇIPIR”, “KANGA”, “TALAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı4
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı28

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yonga ağaç ve taş kırıntısı, bulmacada yonga ağaç ve taş kırıntısı, yonga ağaç ve taş kırıntısı ne demek, bulmaca soruları yonga ağaç ve taş kırıntısı, yonga ağaç ve taş kırıntısı nedir, sözlük yonga ağaç ve taş kırıntısı, yonga ağaç ve taş kırıntısı açıklaması, bulmaca sözlüğü 'yonga ağaç ve taş kırıntısı', bulmaca yonga ağaç ve taş kırıntısı, sözlükte yonga ağaç ve taş kırıntısı ne, yonga ağaç ve taş kırıntısı, bulmaca çözümü yonga ağaç ve taş kırıntısı, yonga ağaç ve taş kırıntısı tanımı