Yol yapımında, dökülen çakılları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan ağır bulmacada nedir?

Yol yapımında, dökülen çakılları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan ağır“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yol yapımında, dökülen çakılları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan ağır” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yol yapımında, dökülen çakılları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan ağır“ sorusuna cevap olarak “KOMPRESÖR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'yol yapımında dökülen çakılları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan ağır', sözlük yol yapımında dökülen çakılları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan ağır, sözlükte yol yapımında dökülen çakılları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan ağır, yol yapımında dökülen çakılları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan ağır nedir, bulmacada yol yapımında dökülen çakılları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan ağır, yol yapımında dökülen çakılları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan ağır tanımı, yol yapımında dökülen çakılları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan ağır ne demek, bulmaca soruları yol yapımında dökülen çakılları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan ağır, bulmaca çözümü yol yapımında dökülen çakılları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan ağır, yol yapımında dökülen çakılları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan ağır açıklaması, sözlükte yol yapımında dökülen çakılları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan ağır ne, bulmaca yol yapımında dökülen çakılları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan ağır, yol yapımında dökülen çakılları bastırıp sıkıştırmak için kullanılan ağır