Yol kavşağı, iki yolun ayrıldığı yer bulmacada nedir?

Yol kavşağı, iki yolun ayrıldığı yer“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yol kavşağı, iki yolun ayrıldığı yer” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yol kavşağı, iki yolun ayrıldığı yer“ sorusuna cevap olarak “AYRIÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

yol kavşağı iki yolun ayrıldığı yer tanımı, sözlükte yol kavşağı iki yolun ayrıldığı yer ne, yol kavşağı iki yolun ayrıldığı yer ne demek, yol kavşağı iki yolun ayrıldığı yer açıklaması, yol kavşağı iki yolun ayrıldığı yer nedir, bulmacada yol kavşağı iki yolun ayrıldığı yer, bulmaca yol kavşağı iki yolun ayrıldığı yer, sözlükte yol kavşağı iki yolun ayrıldığı yer, bulmaca sözlüğü 'yol kavşağı iki yolun ayrıldığı yer', bulmaca çözümü yol kavşağı iki yolun ayrıldığı yer, yol kavşağı iki yolun ayrıldığı yer, bulmaca soruları yol kavşağı iki yolun ayrıldığı yer, sözlük yol kavşağı iki yolun ayrıldığı yer