Yol Kenarlarında Birbirine Sarılarak Büyüyen, Boyu İki Üç Metre Kadar Yükselebilen Bir Çeşit Dikenli Bitki bulmacada nedir?

Yol Kenarlarında Birbirine Sarılarak Büyüyen, Boyu İki Üç Metre Kadar Yükselebilen Bir Çeşit Dikenli Bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yol Kenarlarında Birbirine Sarılarak Büyüyen, Boyu İki Üç Metre Kadar Yükselebilen Bir Çeşit Dikenli Bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yol Kenarlarında Birbirine Sarılarak Büyüyen, Boyu İki Üç Metre Kadar Yükselebilen Bir Çeşit Dikenli Bitki“ sorusuna cevap olarak “AZIRGAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı15
Harf Sayısı106

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yol kenarlarında birbirine sarılarak büyüyen boyu i̇ki üç metre kadar yükselebilen bir çeşit dikenli bitki ne, bulmaca soruları yol kenarlarında birbirine sarılarak büyüyen boyu i̇ki üç metre kadar yükselebilen bir çeşit dikenli bitki, yol kenarlarında birbirine sarılarak büyüyen boyu i̇ki üç metre kadar yükselebilen bir çeşit dikenli bitki tanımı, yol kenarlarında birbirine sarılarak büyüyen boyu i̇ki üç metre kadar yükselebilen bir çeşit dikenli bitki açıklaması, sözlükte yol kenarlarında birbirine sarılarak büyüyen boyu i̇ki üç metre kadar yükselebilen bir çeşit dikenli bitki, bulmaca çözümü yol kenarlarında birbirine sarılarak büyüyen boyu i̇ki üç metre kadar yükselebilen bir çeşit dikenli bitki, bulmaca yol kenarlarında birbirine sarılarak büyüyen boyu i̇ki üç metre kadar yükselebilen bir çeşit dikenli bitki, bulmaca sözlüğü 'yol kenarlarında birbirine sarılarak büyüyen boyu i̇ki üç metre kadar yükselebilen bir çeşit dikenli bitki', yol kenarlarında birbirine sarılarak büyüyen boyu i̇ki üç metre kadar yükselebilen bir çeşit dikenli bitki, yol kenarlarında birbirine sarılarak büyüyen boyu i̇ki üç metre kadar yükselebilen bir çeşit dikenli bitki nedir, sözlük yol kenarlarında birbirine sarılarak büyüyen boyu i̇ki üç metre kadar yükselebilen bir çeşit dikenli bitki, yol kenarlarında birbirine sarılarak büyüyen boyu i̇ki üç metre kadar yükselebilen bir çeşit dikenli bitki ne demek, bulmacada yol kenarlarında birbirine sarılarak büyüyen boyu i̇ki üç metre kadar yükselebilen bir çeşit dikenli bitki