Yoğurt, sarımsak, nane ve pekmezle yapılan patlıcan salatası bulmacada nedir?

Yoğurt, sarımsak, nane ve pekmezle yapılan patlıcan salatası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yoğurt, sarımsak, nane ve pekmezle yapılan patlıcan salatası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yoğurt, sarımsak, nane ve pekmezle yapılan patlıcan salatası“ sorusuna cevap olarak “NAZKATUN”, “NAZUKTAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı60

Anahtar Kelimeler:

bulmaca yoğurt sarımsak nane ve pekmezle yapılan patlıcan salatası, yoğurt sarımsak nane ve pekmezle yapılan patlıcan salatası tanımı, sözlükte yoğurt sarımsak nane ve pekmezle yapılan patlıcan salatası ne, yoğurt sarımsak nane ve pekmezle yapılan patlıcan salatası açıklaması, yoğurt sarımsak nane ve pekmezle yapılan patlıcan salatası nedir, bulmaca çözümü yoğurt sarımsak nane ve pekmezle yapılan patlıcan salatası, sözlükte yoğurt sarımsak nane ve pekmezle yapılan patlıcan salatası, bulmaca soruları yoğurt sarımsak nane ve pekmezle yapılan patlıcan salatası, bulmaca sözlüğü 'yoğurt sarımsak nane ve pekmezle yapılan patlıcan salatası', bulmacada yoğurt sarımsak nane ve pekmezle yapılan patlıcan salatası, yoğurt sarımsak nane ve pekmezle yapılan patlıcan salatası, sözlük yoğurt sarımsak nane ve pekmezle yapılan patlıcan salatası, yoğurt sarımsak nane ve pekmezle yapılan patlıcan salatası ne demek