Yetim, Annesi Veya Babası Olmayan Kimse bulmacada nedir?

Yetim, Annesi Veya Babası Olmayan Kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yetim, Annesi Veya Babası Olmayan Kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yetim, Annesi Veya Babası Olmayan Kimse“ sorusuna cevap olarak “BIRANTI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü yetim annesi veya babası olmayan kimse, bulmacada yetim annesi veya babası olmayan kimse, bulmaca soruları yetim annesi veya babası olmayan kimse, bulmaca yetim annesi veya babası olmayan kimse, yetim annesi veya babası olmayan kimse, sözlükte yetim annesi veya babası olmayan kimse, yetim annesi veya babası olmayan kimse açıklaması, yetim annesi veya babası olmayan kimse ne demek, sözlükte yetim annesi veya babası olmayan kimse ne, yetim annesi veya babası olmayan kimse tanımı, bulmaca sözlüğü 'yetim annesi veya babası olmayan kimse', yetim annesi veya babası olmayan kimse nedir, sözlük yetim annesi veya babası olmayan kimse