Yeterli etkinliği olmayan, bir süre için, geçici bulmacada nedir?

Yeterli etkinliği olmayan, bir süre için, geçici“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yeterli etkinliği olmayan, bir süre için, geçici” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yeterli etkinliği olmayan, bir süre için, geçici“ sorusuna cevap olarak “PALYATİF” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yeterli etkinliği olmayan bir süre için geçici, bulmaca çözümü yeterli etkinliği olmayan bir süre için geçici, bulmaca soruları yeterli etkinliği olmayan bir süre için geçici, sözlük yeterli etkinliği olmayan bir süre için geçici, yeterli etkinliği olmayan bir süre için geçici nedir, sözlükte yeterli etkinliği olmayan bir süre için geçici, bulmaca sözlüğü 'yeterli etkinliği olmayan bir süre için geçici', yeterli etkinliği olmayan bir süre için geçici, bulmaca yeterli etkinliği olmayan bir süre için geçici, sözlükte yeterli etkinliği olmayan bir süre için geçici ne, yeterli etkinliği olmayan bir süre için geçici tanımı, yeterli etkinliği olmayan bir süre için geçici açıklaması, yeterli etkinliği olmayan bir süre için geçici ne demek