Yetenek” anlamında yerel bir sözcük bulmacada nedir?

Yetenek” anlamında yerel bir sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yetenek” anlamında yerel bir sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yetenek” anlamında yerel bir sözcük“ sorusuna cevap olarak “EM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yetenek” anlamında yerel bir sözcük, bulmaca çözümü yetenek” anlamında yerel bir sözcük, yetenek” anlamında yerel bir sözcük, yetenek” anlamında yerel bir sözcük nedir, bulmaca soruları yetenek” anlamında yerel bir sözcük, yetenek” anlamında yerel bir sözcük ne demek, bulmaca sözlüğü 'yetenek” anlamında yerel bir sözcük', bulmacada yetenek” anlamında yerel bir sözcük, bulmaca yetenek” anlamında yerel bir sözcük, sözlük yetenek” anlamında yerel bir sözcük, yetenek” anlamında yerel bir sözcük açıklaması, sözlükte yetenek” anlamında yerel bir sözcük ne, yetenek” anlamında yerel bir sözcük tanımı