Yerinde duramayan kimse,yönlendirme bulmacada nedir?

Yerinde duramayan kimse,yönlendirme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yerinde duramayan kimse,yönlendirme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yerinde duramayan kimse,yönlendirme“ sorusuna cevap olarak “AJİTE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

yerinde duramayan kimseyönlendirme, bulmaca yerinde duramayan kimseyönlendirme, bulmaca soruları yerinde duramayan kimseyönlendirme, yerinde duramayan kimseyönlendirme tanımı, bulmaca çözümü yerinde duramayan kimseyönlendirme, yerinde duramayan kimseyönlendirme nedir, sözlükte yerinde duramayan kimseyönlendirme ne, yerinde duramayan kimseyönlendirme açıklaması, sözlük yerinde duramayan kimseyönlendirme, sözlükte yerinde duramayan kimseyönlendirme, yerinde duramayan kimseyönlendirme ne demek, bulmacada yerinde duramayan kimseyönlendirme, bulmaca sözlüğü 'yerinde duramayan kimseyönlendirme'