Yerinde Duramayan Kimse, Yönlendirme bulmacada nedir?

Yerinde Duramayan Kimse, Yönlendirme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yerinde Duramayan Kimse, Yönlendirme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yerinde Duramayan Kimse, Yönlendirme“ sorusuna cevap olarak “AJİTE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı36

Anahtar Kelimeler:

sözlük yerinde duramayan kimse yönlendirme, bulmacada yerinde duramayan kimse yönlendirme, sözlükte yerinde duramayan kimse yönlendirme, bulmaca yerinde duramayan kimse yönlendirme, yerinde duramayan kimse yönlendirme açıklaması, yerinde duramayan kimse yönlendirme nedir, yerinde duramayan kimse yönlendirme ne demek, bulmaca çözümü yerinde duramayan kimse yönlendirme, bulmaca soruları yerinde duramayan kimse yönlendirme, yerinde duramayan kimse yönlendirme tanımı, bulmaca sözlüğü 'yerinde duramayan kimse yönlendirme', yerinde duramayan kimse yönlendirme, sözlükte yerinde duramayan kimse yönlendirme ne