Yerin alçalmasıyla bu yeri örten deniz sularının yükselmesi, çekilme karşıt bulmacada nedir?

Yerin alçalmasıyla bu yeri örten deniz sularının yükselmesi, çekilme karşıt“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yerin alçalmasıyla bu yeri örten deniz sularının yükselmesi, çekilme karşıt” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yerin alçalmasıyla bu yeri örten deniz sularının yükselmesi, çekilme karşıt“ sorusuna cevap olarak “BASMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yerin alçalmasıyla bu yeri örten deniz sularının yükselmesi çekilme karşıt, bulmaca soruları yerin alçalmasıyla bu yeri örten deniz sularının yükselmesi çekilme karşıt, yerin alçalmasıyla bu yeri örten deniz sularının yükselmesi çekilme karşıt tanımı, bulmaca yerin alçalmasıyla bu yeri örten deniz sularının yükselmesi çekilme karşıt, yerin alçalmasıyla bu yeri örten deniz sularının yükselmesi çekilme karşıt, yerin alçalmasıyla bu yeri örten deniz sularının yükselmesi çekilme karşıt ne demek, sözlükte yerin alçalmasıyla bu yeri örten deniz sularının yükselmesi çekilme karşıt ne, bulmacada yerin alçalmasıyla bu yeri örten deniz sularının yükselmesi çekilme karşıt, yerin alçalmasıyla bu yeri örten deniz sularının yükselmesi çekilme karşıt nedir, bulmaca çözümü yerin alçalmasıyla bu yeri örten deniz sularının yükselmesi çekilme karşıt, bulmaca sözlüğü 'yerin alçalmasıyla bu yeri örten deniz sularının yükselmesi çekilme karşıt', sözlük yerin alçalmasıyla bu yeri örten deniz sularının yükselmesi çekilme karşıt, yerin alçalmasıyla bu yeri örten deniz sularının yükselmesi çekilme karşıt açıklaması