Yergi İle İlgili , Mizahi, Yergisel bulmacada nedir?

Yergi İle İlgili , Mizahi, Yergisel“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yergi İle İlgili , Mizahi, Yergisel” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yergi İle İlgili , Mizahi, Yergisel“ sorusuna cevap olarak “SATİRİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

yergi i̇le i̇lgili mizahi yergisel ne demek, sözlük yergi i̇le i̇lgili mizahi yergisel, sözlükte yergi i̇le i̇lgili mizahi yergisel, yergi i̇le i̇lgili mizahi yergisel, yergi i̇le i̇lgili mizahi yergisel nedir, bulmacada yergi i̇le i̇lgili mizahi yergisel, bulmaca sözlüğü 'yergi i̇le i̇lgili mizahi yergisel', bulmaca yergi i̇le i̇lgili mizahi yergisel, yergi i̇le i̇lgili mizahi yergisel açıklaması, yergi i̇le i̇lgili mizahi yergisel tanımı, bulmaca soruları yergi i̇le i̇lgili mizahi yergisel, sözlükte yergi i̇le i̇lgili mizahi yergisel ne, bulmaca çözümü yergi i̇le i̇lgili mizahi yergisel