Yerfıstığı ezmesinin, damağa yapışmasından duyulan korku bulmacada nedir?

Yerfıstığı ezmesinin, damağa yapışmasından duyulan korku“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yerfıstığı ezmesinin, damağa yapışmasından duyulan korku” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yerfıstığı ezmesinin, damağa yapışmasından duyulan korku“ sorusuna cevap olarak “ARAKİBUTİROFOBİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

yerfıstığı ezmesinin damağa yapışmasından duyulan korku, bulmaca sözlüğü 'yerfıstığı ezmesinin damağa yapışmasından duyulan korku', bulmacada yerfıstığı ezmesinin damağa yapışmasından duyulan korku, yerfıstığı ezmesinin damağa yapışmasından duyulan korku nedir, yerfıstığı ezmesinin damağa yapışmasından duyulan korku tanımı, yerfıstığı ezmesinin damağa yapışmasından duyulan korku ne demek, sözlükte yerfıstığı ezmesinin damağa yapışmasından duyulan korku, sözlükte yerfıstığı ezmesinin damağa yapışmasından duyulan korku ne, yerfıstığı ezmesinin damağa yapışmasından duyulan korku açıklaması, bulmaca soruları yerfıstığı ezmesinin damağa yapışmasından duyulan korku, sözlük yerfıstığı ezmesinin damağa yapışmasından duyulan korku, bulmaca çözümü yerfıstığı ezmesinin damağa yapışmasından duyulan korku, bulmaca yerfıstığı ezmesinin damağa yapışmasından duyulan korku