Yeraltındaki basınç ve gerilim dolayısıyla, taş kütlelerinin yer değiştirme bulmacada nedir?

Yeraltındaki basınç ve gerilim dolayısıyla, taş kütlelerinin yer değiştirme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yeraltındaki basınç ve gerilim dolayısıyla, taş kütlelerinin yer değiştirme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yeraltındaki basınç ve gerilim dolayısıyla, taş kütlelerinin yer değiştirme“ sorusuna cevap olarak “DİYAKLAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'yeraltındaki basınç ve gerilim dolayısıyla taş kütlelerinin yer değiştirme', yeraltındaki basınç ve gerilim dolayısıyla taş kütlelerinin yer değiştirme açıklaması, sözlükte yeraltındaki basınç ve gerilim dolayısıyla taş kütlelerinin yer değiştirme ne, bulmaca yeraltındaki basınç ve gerilim dolayısıyla taş kütlelerinin yer değiştirme, bulmacada yeraltındaki basınç ve gerilim dolayısıyla taş kütlelerinin yer değiştirme, yeraltındaki basınç ve gerilim dolayısıyla taş kütlelerinin yer değiştirme ne demek, yeraltındaki basınç ve gerilim dolayısıyla taş kütlelerinin yer değiştirme nedir, sözlükte yeraltındaki basınç ve gerilim dolayısıyla taş kütlelerinin yer değiştirme, yeraltındaki basınç ve gerilim dolayısıyla taş kütlelerinin yer değiştirme tanımı, yeraltındaki basınç ve gerilim dolayısıyla taş kütlelerinin yer değiştirme, bulmaca çözümü yeraltındaki basınç ve gerilim dolayısıyla taş kütlelerinin yer değiştirme, sözlük yeraltındaki basınç ve gerilim dolayısıyla taş kütlelerinin yer değiştirme, bulmaca soruları yeraltındaki basınç ve gerilim dolayısıyla taş kütlelerinin yer değiştirme