Yer altında açılmış uzun, dar yol bulmacada nedir?

Yer altında açılmış uzun, dar yol“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yer altında açılmış uzun, dar yol” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yer altında açılmış uzun, dar yol“ sorusuna cevap olarak “GALERİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

yer altında açılmış uzun dar yol tanımı, yer altında açılmış uzun dar yol açıklaması, sözlükte yer altında açılmış uzun dar yol ne, yer altında açılmış uzun dar yol, bulmaca soruları yer altında açılmış uzun dar yol, yer altında açılmış uzun dar yol nedir, bulmaca çözümü yer altında açılmış uzun dar yol, yer altında açılmış uzun dar yol ne demek, sözlükte yer altında açılmış uzun dar yol, bulmaca sözlüğü 'yer altında açılmış uzun dar yol', bulmaca yer altında açılmış uzun dar yol, sözlük yer altında açılmış uzun dar yol, bulmacada yer altında açılmış uzun dar yol