Yenmek, üstü n gelmek, alt etmek bulmacada nedir?

Yenmek, üstü n gelmek, alt etmek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yenmek, üstü n gelmek, alt etmek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yenmek, üstü n gelmek, alt etmek“ sorusuna cevap olarak “AŞAMAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

bulmacada yenmek üstü n gelmek alt etmek, yenmek üstü n gelmek alt etmek tanımı, bulmaca yenmek üstü n gelmek alt etmek, sözlük yenmek üstü n gelmek alt etmek, yenmek üstü n gelmek alt etmek, sözlükte yenmek üstü n gelmek alt etmek ne, yenmek üstü n gelmek alt etmek nedir, yenmek üstü n gelmek alt etmek açıklaması, bulmaca sözlüğü 'yenmek üstü n gelmek alt etmek', yenmek üstü n gelmek alt etmek ne demek, sözlükte yenmek üstü n gelmek alt etmek, bulmaca soruları yenmek üstü n gelmek alt etmek, bulmaca çözümü yenmek üstü n gelmek alt etmek