Yenilir ya da yenilmez her şeyi ağıza götürme, koklama, yalam ve yeme eğilimi bulmacada nedir?

Yenilir ya da yenilmez her şeyi ağıza götürme, koklama, yalam ve yeme eğilimi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yenilir ya da yenilmez her şeyi ağıza götürme, koklama, yalam ve yeme eğilimi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yenilir ya da yenilmez her şeyi ağıza götürme, koklama, yalam ve yeme eğilimi“ sorusuna cevap olarak “ORALİTE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı77

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları yenilir ya da yenilmez her şeyi ağıza götürme koklama yalam ve yeme eğilimi, sözlük yenilir ya da yenilmez her şeyi ağıza götürme koklama yalam ve yeme eğilimi, bulmaca yenilir ya da yenilmez her şeyi ağıza götürme koklama yalam ve yeme eğilimi, yenilir ya da yenilmez her şeyi ağıza götürme koklama yalam ve yeme eğilimi açıklaması, sözlükte yenilir ya da yenilmez her şeyi ağıza götürme koklama yalam ve yeme eğilimi ne, yenilir ya da yenilmez her şeyi ağıza götürme koklama yalam ve yeme eğilimi tanımı, yenilir ya da yenilmez her şeyi ağıza götürme koklama yalam ve yeme eğilimi nedir, yenilir ya da yenilmez her şeyi ağıza götürme koklama yalam ve yeme eğilimi, bulmaca çözümü yenilir ya da yenilmez her şeyi ağıza götürme koklama yalam ve yeme eğilimi, sözlükte yenilir ya da yenilmez her şeyi ağıza götürme koklama yalam ve yeme eğilimi, bulmaca sözlüğü 'yenilir ya da yenilmez her şeyi ağıza götürme koklama yalam ve yeme eğilimi', yenilir ya da yenilmez her şeyi ağıza götürme koklama yalam ve yeme eğilimi ne demek, bulmacada yenilir ya da yenilmez her şeyi ağıza götürme koklama yalam ve yeme eğilimi