Yemeye Ya Da İçmeye Uygun, Yenilir Ya Da İçilir bulmacada nedir?

Yemeye Ya Da İçmeye Uygun, Yenilir Ya Da İçilir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yemeye Ya Da İçmeye Uygun, Yenilir Ya Da İçilir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yemeye Ya Da İçmeye Uygun, Yenilir Ya Da İçilir“ sorusuna cevap olarak “AŞAMİDENİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı47

Anahtar Kelimeler:

sözlükte yemeye ya da i̇çmeye uygun yenilir ya da i̇çilir ne, yemeye ya da i̇çmeye uygun yenilir ya da i̇çilir tanımı, sözlük yemeye ya da i̇çmeye uygun yenilir ya da i̇çilir, sözlükte yemeye ya da i̇çmeye uygun yenilir ya da i̇çilir, yemeye ya da i̇çmeye uygun yenilir ya da i̇çilir açıklaması, bulmaca yemeye ya da i̇çmeye uygun yenilir ya da i̇çilir, yemeye ya da i̇çmeye uygun yenilir ya da i̇çilir nedir, bulmaca soruları yemeye ya da i̇çmeye uygun yenilir ya da i̇çilir, bulmaca sözlüğü 'yemeye ya da i̇çmeye uygun yenilir ya da i̇çilir', bulmacada yemeye ya da i̇çmeye uygun yenilir ya da i̇çilir, yemeye ya da i̇çmeye uygun yenilir ya da i̇çilir, yemeye ya da i̇çmeye uygun yenilir ya da i̇çilir ne demek, bulmaca çözümü yemeye ya da i̇çmeye uygun yenilir ya da i̇çilir