Yelyutan da denilen,kırlangıca benzer bir kuş bulmacada nedir?

Yelyutan da denilen,kırlangıca benzer bir kuş“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Yelyutan da denilen,kırlangıca benzer bir kuş” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Yelyutan da denilen,kırlangıca benzer bir kuş“ sorusuna cevap olarak “SAGAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

yelyutan da denilenkırlangıca benzer bir kuş nedir, yelyutan da denilenkırlangıca benzer bir kuş, bulmacada yelyutan da denilenkırlangıca benzer bir kuş, sözlükte yelyutan da denilenkırlangıca benzer bir kuş ne, sözlük yelyutan da denilenkırlangıca benzer bir kuş, bulmaca çözümü yelyutan da denilenkırlangıca benzer bir kuş, yelyutan da denilenkırlangıca benzer bir kuş tanımı, bulmaca soruları yelyutan da denilenkırlangıca benzer bir kuş, sözlükte yelyutan da denilenkırlangıca benzer bir kuş, bulmaca sözlüğü 'yelyutan da denilenkırlangıca benzer bir kuş', yelyutan da denilenkırlangıca benzer bir kuş ne demek, bulmaca yelyutan da denilenkırlangıca benzer bir kuş, yelyutan da denilenkırlangıca benzer bir kuş açıklaması